İZİBİZ Yetkili e-Dönüşüm Noktaları

                       İş Ortağı Unvan / İsim       İl                Telefon                Mail  
Açanay Bilgisayar Erzurum (442) 233 7272 necdetcimen@gmail.com 
Alfa Bilgisayar Sistemleri Kayseri (352) 222 3170
Ayka Bilgisayar Adana (532) 686 7852 aykabilgisayar@gmail.com
Bilgi Birikim Sistemleri İstanbul (216) 373 98 00 iletisim@bilgibirikim.com
Data Yazılım İzmir (232) 464 23 83 bilgi@datayazilim.com.tr
Doğuş Bilgisayar  Diyarbakır (532) 347 2789 satis@izibiz.com.tr
Duru Bilgisayar İstanbul (212) 434 1070 satis@izibiz.com.tr
E&S Teknoloji Bursa (224) 441 34 42 info@efaturasistemleri.com
Eylül Bilişim İstanbul (538) 943 00 08   satis@eylubilisim.net
Erdata Bilgisayar Erzurum (442) 235 6669  destek@erdatabilgisayar.com
FKB Yazılım Zonguldak (372) 316 81 82  info@fkbyazilim.com
Exen Bilişim Hizmetleri Tekirdağ (282) 726 0606  info@exenbil.net
GES Bilgisayar İstanbul (212) 613 42 55 info@gesbilgisayar.com
Gözlem Bilgisayar Şanlıurfa (414) 313 9717 osman.gumuscu@zentekyazilim.com
Gökgöz Bilgisayar Çorum (364) 213 1722 gokgoz@gokgoz.com
Güneş Bilgisayar Gaziantep (342) 324 04 04 gunes@gunesnet.com
İkon Antalya (242) 248 4846 ikon@ikonbaris.com
İletişim Bilgisayar Erzurum (442) 235 6589 irfanbayrakci@iletisimbil.com.tr
İncirsoft İstanbul (212) 603 03 40 info@incirsoft.com.tr
Koşarer Bilişim İstanbul (535) 740 9794 satis@izibiz.com.tr
Logiturk İstanbul (850) 480 30 34 info@logiturk.com.tr
Mall Of Anatolia Bilişim Antalya (850) 888 24 07 info@mallofanatolia.com.tr
Mega Bilgisayar Elazığ (424) 237 65 98 ildeniz@megabilgisayar.net
Mercan Bilişim Tekirdağ (282) 262 8970 satis@izibiz.com.tr
Netcom Bilgisayar Kayseri (352) 207 10 00 satis@izibiz.com.tr
Özay Bilişim Şanlıurfa (414) 312 1717 info@ozaybilisim.net
Özde Yazılım Adana (322) 457 01 56   info@ozde.com
Pragma Teknoloji  Antalya/Alanya   (242) 512 7475  info@pragmateknoloji.com
Satürn Bilgisayar Batman (488) 212 2127 satis@izibiz.com.tr
Savbim Giresun (454) 214 1516 savbim@savbim.com
Saynet Bilişim İstanbul (216) 661 33 34 info@saynet.com.tr
Selvi Bilgisayar Antalya (242) 335 00 66 teknik@selvibilgisayar.com
Sistem Bilgisayar İstanbul (216) 331 2695 satis@izibiz.com.tr
Simte Elektronik Dönüşüm Konya (332) 353 76 75 info@simte.com.tr
Üre Soft Yazılım İstanbul (555) 621 02 97 ahmet@uresoft.net
Virüs Bilgisayar Tokat (356) 214 5896 bilgi@virus.com.tr