Kariyer Fırsatları

İzibiz Bilişim Teknolojileri A.Ş de çalışmak ve Dünyanın ve Türkiye nin yeni IT Pazarı e-dönüşüm hizmetleri kapsamında çalışmak isteyen IT Gönüllüleri şirketimize başvurabilirler. Başvurular web sitesi üzerinden veya ik@izibiz.com.tr adresi üzerinden yapılabilir.

Başvurularınız en kısa sürede değerlendirmeye alınacak ve sizlere geri bildirimde bulunulacaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız

İzibiz çalışanları şirketimizin en değerli varlığı ve yatırımıdır.

İzibiz aillesi olarak çalışanlarımızın e-dönüşüm alanındaki kariyer gelişimlerini desteklemek, müşterilerimize verdiğimiz desteki en üst seviyede tutmak için, çalışanlarımızın teknik ve teknik olmayan becerilerini geliştirmeleri için sürekli eğitimler veriyoruz.

Sürekli değişen ve gelişen e-dönüşüm alanında sektörü takip edebilmek ve güncel kalabilmek için çalışanlarımızın konferanslara, seminerlere ve eğitimlere katılmalarını öneriyor ve destekliyoruz.

Kurumsal Personel Yaklaşımımız

Temel yaklaşımımız, çalışanlarımızın motivasyonunu sağlamak ve yetkinliğini geliştirmek amacıyla yüksek performans kültürünü destekleyecek İnsan Kaynakları süreçlerini oluşturmak ve hayata geçirmektir.

Çalışanlarımız Profesyoneldir

Her biri kendi alanında tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz kendilerine sunulan eğitim ve sosyal destek paketleri ile tam bir profesyonel olarak çalışmaktadır.