Geçmişten Geleceğe Köklü ve Güçlü İZİBİZ

İzibiz Bilişim Teknolojileri A.Ş, 2013 yılında, Telekom sektörünün özellikle faturalama alanındaki uzman kadrosu ile; Elektronik Belge, Elektronik Ticaret, Veri Ambarı ve Bulut konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Merkezi İstanbul, Maltepe’de bulunan şirketimiz; alanında uzman ve nitelikli insan kaynaklarıyla Bilişim sektöründe iddialı projelere imza atarak, geliştireceği servisler ve ürünlerle, yenilikçi projeler geliştirmeyi ve ülke içindeki dışa bağımlılığı kırmayı hedeflemektedir.

İzibiz, AR-GE ve Proje Geliştirme Hizmetlerini Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki Ar-Ge ofisinden sürdürmektedir.
%100 Yerli girişimi olan İzibiz, gücünü sadece bilgi ve deneyiminden almaktadır. Nitelikli İnsan gücü yetiştirerek, küresel pazarlarda ülkemizin Bilişim ve Telekom hizmetleri alanında rekabet üstünlüğü yaratarak inovasyona dayalı teknolojik güç olmasına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Doğa Dostu E-Dönüşüm Çözümleri” E-Dönüşüm alanında yeni projelere, ürünlere imza atarak, ülke ekonomisine tasarruf sağlayıcı, doğa ve yeşil dostu ürün ve hizmetler sunmak, müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza ve iş ortaklarımıza memnuniyet duyacakları üst düzey hizmet ve destekler sunmayı hedeflemek, bu hedef doğrultusunda sürekli geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunmak.

Vizyonumuz

İZİBİZ sahip olduğu ERP deneyimini geliştirerek, buradan elde ettiği sinerji ile e-dönüşüm ürünleri geliştirip, bu hizmetleri ve ürünleri pazara bulut hizmeti olarak sunmayı hedeflemektedir.Kuruluş vizyonumuz aşağıdaki değerler etrafında toplanmaktadır: 

Yenilik, Girişimcilik, Çeviklik, Müşteri Odaklılık

En Çok Tercih Edilen ve Sevilen Entegratörü

Türkiye’nin sadece e-belge hizmetlerine odaklı özel entegratörü İZİBİZ, tüm tarafların en çok beğendiği markadır.

Mutlu Müşteri

İş Ortağı

Yaygın Hizmet Ağı

Farklı sektör

DEĞERLERİMİZ

Birlikte Olma Ruhu

Görev ve sorumluluklarımız karşılıklı ve sürekli güven ile saygı çerçevesindedir. İzibiz çalışanları için takım, güven ve yetenek anahtar kelimeleridir.

Müşteri Odaklılık

İzibiz ailesi olarak müşterilerimiz, adaylarımız ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu bir iş birliği kurmayı hedefliyoruz.

Girişimcilik

İzibiz hizmetlerini girişimcilik ruhuyla yönetmeyi arzulamaktadır. Bir adım öteye gitmek tüm ailemizin hedefi olup, insiyatifli kararları destekler ve yaratıcı çözümleri benimseriz.

Sorumluluk

İzibiz müşterilerine karşı ve iş ortaklarına karşı her zaman dürüst ve adil olarak yaklaşımlar sergilemektedir. Çeşitlilik, eşitlik ve adelet duygusu kurum kültürümüzün esasıdır.

Çevrecilik

İzibiz hizmetlerinin ana gayesi e-dönüşüm hizmetlerini yaygınlaştırılmasını sağlayarak doğal çevreye en fazla faydayı oluşturmaktır. Her yıl verdiğimiz hizmetler ile binlerce ağacı kesilmekten korumak bizim için çok anlamlıdır.

Tutku

e-Belge pazarındaki müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla çalışmayı işimiz olarak değil, yüksek bir heyecanla tutku olarak görüyor, yüksek motivasyonla hizmet sunuyoruz.

İzibiz Yönetim Kurulu

M. Erol Yazmacı CEO & Chairman
Hüseyin Şimşek COO
Uğur Saykılı CTO
Coşkun Çınar CIO

50+ çalışanımızla Sizlere Kaliteli ve Hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz.

GÜÇLÜ VE FARKLI İZİBİZ

Platform, Alt Yapı Sistemleri Yetkinliği , Veri Yönetimi Uygulama Taşıma Gücü ve Faturalama Yazılım Tecrübesi ile Sizin Hizmetinizdeyiz.

PLATFORM, ALT YAPI SISTEMLERI YETKINLIĞI

İzibiz ,sektör liderlerinin de bulunduğu 500+ Firmanın Alt Yapı Sistemlerinin (donanım ve yazılım dahil) kuruluşunda yetkin kadrosuyla başarıyla görev almıştır.

VERI YÖNETIMI UYGULAMA TAŞIMA GÜCÜ

Türkiye’nin en büyük Veri Trafiğinin oluştuğu Finans/Bankacılık alanında en düşükten en üst düzeye ulaşan Veri Analizi, Yönetimi ve Transferi tecrübesine sahiptir.

FATURALAMA YAZILIM TECRÜBESI

İZİBİZ Yazılım ekipleri; özellikle Telekom alanında olmak üzere, 20+ yıldır, sadece faturalama, tarife yazılımları geliştiren bir yazılım ekibinden oluşmaktadır.

Teknoloji İş Ortaklarımız

Teklif Al e-Dönüşümlü Ol

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM, e-Mutabakat hizmetlerimiz ile ilgili teklif alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ, HIZLI DESTEK

En Güncel teknolojilerle geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren yazılım mimarisi ve tamamı alanında Yetkin Yardım Masası ile 7×24 Müşteri Desteği

ÜRÜNLER ve SERVİSLER
İletişim

© 2024 İZİBİZ Bilişim Teknolojileri A.Ş – Tarafından Her Hakkı Saklıdır.