Güncel Kampanya ve Fırsatlar

figopara

e-Faturalarınız İçin Anında Ödeme Alın !

İzibiz olarak ticaret yolculuğunuzu önemsiyoruz. Bu vesile ile nakit akışı yönetiminizi desteklemek amaçlı; Türkiye’nin en güçlü Finansal Teknoloji firmalarından Figopara ile iş ortaklığına imza attık. Figopara ortakları arasında İş Bankası, Dünya Katılım Bankası, Fibabanka gibi öncü finans kuruluşları ile Sabancı ve Eczacıbaşı gibi güçlü şirketler bulunmaktadır.

Figopara e-fatura alacaklarınızı finanse etmenize olanak sağlayarak işletmenizin nakit akışını hızlandırıyor ve finansal yönetiminizi daha kolay bir hale getiriyor. 10.000’den fazla KOBİ’nin kullandığı platform üzerinden e-faturalarınızı vadesinden önce uygun maliyetlerle ve ek bir teminat göstermeden tahsil edebilirsiniz.

Siz de Figopara aracılığyla Fibabanka, İş Bankası, Akbank başta olmak üzere 20’nin üzerinde anlaşmalı banka ve finans kuruluşundan teklif alabilir, size en uygun teklifi seçerek vadesi gelmemiş e-faturalarınızı kolayca nakde çevirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için sunum isteyebilir veya isteğiniz üzerine iş ortağımız Figopara ekibine yönlendirebiliriz.
Aşağıdaki linke tıklayıp bilgilerinizi doldurmanız durumunda size özel oranlar ve vadeler Figopara ekibi tarafınca çalışılıp tarafınıza bildirilecektir.

https://uyeol.figopara.com/?utm_source=entegrator&utm_medium=izibiz&utm_campaign=arama&channel_code=entegrator

Teklif Al e-Dönüşümlü Ol

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM, e-Mutabakat hizmetlerimiz ile ilgili teklif alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ, HIZLI DESTEK

En Güncel teknolojilerle geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren yazılım mimarisi ve tamamı alanında Yetkin Yardım Masası ile 7×24 Müşteri Desteği

ÜRÜNLER ve SERVİSLER
İletişim

© 2024 İZİBİZ Bilişim Teknolojileri A.Ş – Tarafından Her Hakkı Saklıdır.