İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Politikamız

İzibiz İş Sürekliliği Yönetim Sistemi (İSYS) Politikası, iş sürekliliği yönetimine yaklaşımını göstermektedir.
Bu politika, İzibiz’in, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardının gereklerine göre belirlediği kapsam ve hedefler çerçevesinde, kritik BT Varlıları ve hizmetleri destekleyen süreçleri Risk, Etki ve Olasılık Analizi sonuçlarında öngörülenden daha uzun süre kesintiye uğramasına neden olan olaylar veya kriz durumunda, kritik faaliyetlerinin planlanan biçimde sürdürülmesini ve zamanında kurtarılmasını, planlı biçimde normal duruma dönülmesini sağlamayı amaçlar.
İzibiz’in iş sürekliliğini sağlarken ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi için belirlediği kapsamı ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı ile uyumludur.
İzibiz İş Sürekliliği Politikasının hedefi, İzibiz’in belirlediği misyonu olağanüstü durumlarda da yerine getirmesini sağlamaktır.
İzibiz, olağanüstü durumlar nedeniyle oluşan kesintileri yönetmek, sistem ve kaynak kayıplarını ve saygınlık zararlarını önlemek, aynı zamanda yasal yükümlülüklerini yerine getirmek amacıyla İş Sürekliliği Yönetim Sistemini planlar, kurar, düzenli olarak gözden geçirir ve iyileştirir.

İzibiz İSYS politikamızın başlıca Taahüt ve hedeflerimiz şunlardır:

ISO 22301:2019 [İş Sürekliliği Yönetim Sistemi]

Kuruluşların iş sürekliliğinin sağlamaları için gerekli planları uygulamaları ve riskleri azaltmak için hazırlanmaları, yıkıcı olaylardan kurtulmaları için belgelenmiş bir yönetim sistemini geliştirmek için gereksinimleri belirtir.

Teklif Al e-Dönüşümlü Ol

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM, e-Mutabakat hizmetlerimiz ile ilgili teklif alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ, HIZLI DESTEK

En Güncel teknolojilerle geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren yazılım mimarisi ve tamamı alanında Yetkin Yardım Masası ile 7×24 Müşteri Desteği

ÜRÜNLER ve SERVİSLER
İletişim

© 2024 İZİBİZ Bilişim Teknolojileri A.Ş – Tarafından Her Hakkı Saklıdır.