İş Ortaklığı Modellerimiz

 • Özel Entegratörlük Platform

  İzibiz elde ettiği birikim ve deneyimi Özel Entegratör olarak e-dönüşüm pazarında yer almak isteyen firmalar ile paylaşmaktadır. İzibiz bu bağlama kendi özel Entegratörlük çözümlerini müşteri BT alt yapısı üzerinde kurmakta ve yönetmektedir.
 • Özel Entegratörlük Platform Kiralama

  Özel entegratör olarak faaliyet göstermek isteyen ancak bir satın alım maliyetine katlanmak istemeyen firmalar için uygun bir modeldir. Bu modelde Firmanın gösterdiği BT Alt Yapısı üzerine izibiz yazılımları kurulmakta ve yönetilmektedir. Lisans kiralama modeli olarakta isimlendirilen bu modelde müşteri ister ise devam eden yıllarda lisans haklarını alabilir.
 • Özelleştirilmiş Platform (White Label)

  İzibiz iş ortağı olarak kendi renkleri ve logosu ile birlikte kendine ait bir domain üzerinden e-dönüşüm çözümlerinin sunulduğu bir modeldir. Bu modelde yazılımlar ve alt yapı izibiz üzerinde olmaktadır.
 • Kanal İş Ortaklığı

  İçerisinde birden fazla ERP veya ERP ve ERP ye bağlı birden fazla Dağıtıcı, Bayi yapılanması bulunduran gelişmiş organizasyonlar ile yapılan iş ortaklığını ifade eder.
 • ERP İş ortaklığı

  Kendine ait yazılımları ile sahada faaliyet gösteren firmalar ile yapılan iş ortaklıklarını ifade eder. ERP iş ortakları sadece ön muhasebeye sahip yazılımlar olabileceği gibi daha karmaşık ERP yazılımları içinde geçerlidir.
 • Yazılım & Çözüm İş ortaklığı

  Herhangi bir ERP veya Muhasebe yazılıma bağlı olarak veya bağımsız şekilde yazılım ve ek çözümler geliştiren yazılım firmaları ile yapılan iş ortaklığını ifade eder.
 • Dağıtıcı İş Ortaklığı

  İzibiz yetkili iş ortağı olarak belli bir ERP ye ait bayilere hizmet verme yetkisine sahip veya birden fazla noktada satış yapabilme yeteneğine sahip firmalar ile yapılan iş ortaklığı modelidir.
 • Bayi İş Ortaklığı

  İzibiz ile direk çalışan veya belirli bir ERP, muhasebe yazılımı özelinde faaliyet gösteren firmalar ile yapılan iş ortaklığı modelini ifade eder.

Teklif Al e-Dönüşümlü Ol

e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM, e-Mutabakat hizmetlerimiz ile ilgili teklif alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ, HIZLI DESTEK

En Güncel teknolojilerle geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren yazılım mimarisi ve tamamı alanında Yetkin Yardım Masası ile 7×24 Müşteri Desteği

ÜRÜNLER ve SERVİSLER
İletişim

© 2024 İZİBİZ Bilişim Teknolojileri A.Ş – Tarafından Her Hakkı Saklıdır.