Kurumsal İş Ortaklarımız

İzibiz olarak müşterilerimize yüksek kalitede, hızlı ürün ve servisler sunabilmek, iletişim kalitemizi en üst seviyede tutmak için alanında en iyi partnerlar ile çalışmakta, en iyi ürünleri tercih etmekteyiz.

Figopara e-fatura alacaklarınızı finanse etmenize olanak sağlayarak işletmenizin nakit akışını hızlandırıyor ve finansal yönetiminizi daha kolay bir hale getiriyor. 10.000’den fazla KOBİ’nin kullandığı platform üzerinden e-faturalarınızı vadesinden önce uygun maliyetlerle ve ek bir teminat göstermeden tahsil edebilirsiniz.

Teletek, Türkiye’de %100 yerli sermayeyle ve 7/24 Mühendis Desteği sunarak Bilişim Teknolojileri Altyapılarına önem veren firmaların iş yapış şeklini değiştirme misyonuyla yoluna devam eden güçlü bir veri merkezi hizmetleri servis sağlayıcısıdır.

E-Tuğra- Dijital sertifika alanında ürün ve teknoloji geliştiren bir ArGe şirketidir. %100 yerli sermaye ile 2005 yılında kurulmuş olup, E-İmza, Kep, SSL Sertifikaları, Zaman Damgası Dijital Kütüphane çözümleri üzerine çalışmaktadır. 3 milyondan fazla Dijital Sertifika üreterek, 500.000’in üzerinde bireysel, kamu kurumu ve büyük ölçekli kurumsal firma E-Tuğra’nın teknolojisine güvenmektedir.

2008 yılında Bilişim ve Teknoloji alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu. Çağın gerekliliği olan teknoloji ve beraberinde getirdiği faydaları sürdürülebilir ve daha anlaşılır olarak sunmayı amaç edinmiş, başta ülkesi ve dünya geneline güvenilir bir teknoloji şirketi olmayı amaçlamıştır.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ, HIZLI DESTEK

En Güncel teknolojilerle geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren yazılım mimarisi ve tamamı alanında Yetkin Yardım Masası ile 7×24 Müşteri Desteği

ÜRÜNLER ve SERVİSLER
İletişim

© 2024 İZİBİZ Bilişim Teknolojileri A.Ş – Tarafından Her Hakkı Saklıdır.